Menu

Persika - Ing. Jaroslav Míček

Firma Persika – Ing. Jaroslav Míček se zabývá návrhy, ale především realizací a údržbou soukromé, firemní a veřejné zeleně od roku 1997.Již před 33 lety jsem se začal zabývat ošetřováním stromů, nejprve ovocných, později i okrasných. Jelikož se u nás daří broskvoním a mám je velmi rád, včetně jejich tvaru, tak jsem po nich pojmenoval svoji firmu.

Jsem absolventem Vysoké školy zemědělské v Brně, agronomické fakulty, dnešní Mendelovy univerzity. Jsem členem sdružení pro zahradní a krajinářskou tvorbu.

Zahradnickou práci považuji za jednu z nejkrásnějších tvůrčích činností, kterou mám velmi rád. Je to moje práce i můj koníček, které věnuji maximum času. Mám radost, když je vidět za námi dobře odvedená práce a zákazník je s naším výsledkem spokojen.

Snažíme se maximálně vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků, s přihlédnutím k optimálnímu řešení každé činnosti. Dá se říci, že naše práce zhotovením díla nekončí, ale začíná, protože zahrada je živý organismus, který se neustále vyvíjí a potřebuje neustálou péči. Proto nabízíme naším zákazníkům i v pozdější době, své rady, zkušenosti a služby.

 
 
Top